Nocny Kochanek w Koninie

.
2021-09-21 14:57:34  Wyświetleń: 0

Nocny Kochanek w Koninie
24 września wyruszyli w STOSUNKOWO UDANĄ TRASĘ koncertową. Jednym z miast, które odwiedzą jest Konin. To będzie wydarzenie tej jesieni. NOCNY KOCHANEK po raz pierwszy wystąpi w Koninie!
Nocny Kochanek zagra w Hali Rondo 30 października. Start o godz. 18.00. Koncert będzie promować płytę ,,Stosunki międzynarodowe”.
Bilety w cenie 69 zł w przedsprzedaży oraz 79 zł w dniu koncertu, do nabycia w kasie KDK oraz w serwisie tiketto.pl
Głównym zadanie albumu ,,Stosunki międzynarodowe” jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.
Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.
Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na ,,faktach, czasami nawet autentycznych..”!
Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Repertuar Kina "Nad Wartą"

Miejski Dom Kultury

ul. Słowackiego 5, 62-600 Koło

tel. 63 2720106

e-mail: kultura@kolo.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.kolo.pl