Pejzaż Polski - konkurs fotograficzny

‼️UWAGA‼️ Informujemy, że termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny „Pejzaż Polski” ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 18 października❗️
2021-10-08 09:09:12  Wyświetleń: 0

Konkurs skierowany jest do pasjonatów fotografii zarówno amatorów jak i zawodowców. Malownicze krajobrazy oraz fotografia to idealne połączenie, by poznać Polskę od strony charakteru i ducha tworzących ją ziem. Uczestnicy konkursu mogą nadesłać do sześciu zdjęć odpowiednio w dwóch kategoriach: „Pejzaż Polski” lub „Kętrzyn – moje miasto”.

Wydrukowane oraz zapisane na płycie lub innym nośniku, należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Kętrzyńskiego Centrum Kultury (organizatora inicjatywy), ul. Sikorskiego 24A, 11-400 Kętrzyn (z dopiskiem na kopercie: „Pejzaż Polski 2021”). Warunkiem udziału w konkursie jest dołączenie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia.

Autorzy najlepszych prac mogą liczyć na atrakcyjne nagrody specjalne, finansowe bądź rzeczowe w tym 1500 zł za I miejsce, 1000 zł za II miejsce i 800 zł za III miejsce.

Wernisaż wystawy odbędzie się w Galerii KCK 11 listopada – zostaną zaprezentowane tam wszystkie nagrodzone i zakwalifikowane zdjęcia do wystawy.
W grudniu ekspozycja zagości w Galerii Marszałkowskiej w budynku Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie dostępne na www.kck.ketrzyn.pl oraz pejzazpolski@gmail.com

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.
Organizatorzy: Kętrzyńskie Centrum Kultury, Miasto Kętrzyn
Patronat Medialny: Radio Olsztyn, Tygodnik Kętrzyński, Ukiel Magazin

Repertuar Kina "Nad Wartą"

Miejski Dom Kultury

ul. Słowackiego 5, 62-600 Koło

tel. 63 2720106

e-mail: kultura@kolo.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.kolo.pl