Zajęcia_stałe

Materiały do pobrania:

Karta zgłoszeniowa
Karta zgłoszeniowa dla osób pełnoletnich
Regulamin zajęć
RODO - zajęcia

 

 

 

Informacje i zapisy: tel. 632720106

 


 

KOLSKI TEATR OTWARTY IM. CZ. FREUDENREICHA

Prowadzący: Aneta Piorun, Radomir Piorun

wtorek

19:30-21:00 (18+)

 

TEATR NA KOLE (TEATR LALKI)

Instruktor: Aneta Piorun

poniedziałek

16:00-17:30 (10-13 lat)

 

MŁODZIEŻOWY TEATR DRAMY I PANTOMIMY

Instruktor: Aneta Piorun

wtorek

16:30-18:00 (14-17 lat)

 

MŁODZIEŻOWY TEATR MUZYCZNY

Instruktor: Aneta Piorun, Izabela Rybnik

wtorek

18:00-19:00 (14-17 lat)

piątek

18:00-20:00 (14-17 lat)

 

EKSPERYMENTY PLASTYCZNE

Instruktor: Aneta Piorun

czwartek

15:30-16:30 (6-10 lat)

17:00-18:30 (11-15 lat)

 

SZTUKMANIAK
(rysunek, rękodzielnictwo, malarstwo,rzeźba, grafika i inne techniki plastyczne)

Instruktor: Aneta Piorun

czwartek

18:30-20:00 (16+)

 

ZAJĘCIA CERAMICZNE

Instruktor: Arkadiusz Gołębowski

poniedziałek

15:45-16:45 (6-13 lat)

17.00-18.00 (6-13 lat)

18:15-20:00 (13+ i dorośli)

 

wtorek

15:45-16:45 (4-5 lat z opiekunem)

17.00-18.00 (4-5 lat z opiekunem)

18:15-20:00 (młodzież i dorośli)

 

ZESPÓŁ TANECZNY „MUZA"

Instruktor i Koordynator: Joanna Kwarcińska

Instruktor i Trener: Nina Jóźwiak

poniedziałek (sala MOSiR)

15:00-16:00 (7-10 lat - grupa początkująca)

16:00-17:00 (7-10 lat - grupa średnio zaawansowana)

17:00-18:00 (4-6 lat)

18:00-19:00 (11-15 lat)

 

środa (sala MDK)

15:00-16:00 (7-10 lat - grupa początkująca)

16:00-17:00 (7-10 lat - grupa średnio zaawansowana)

17:00-18:00 (4-6 lat)

18:00-19:00 (11-15 lat)

 

AKROBATYKA

Trener: Eryk Düsterhöft

piątek (sala MOSiR)

16:00-17:00 (7-15 lat - grupa zaawansowana)

17:00-18:00 (5-6 lat)

18:00-19:00 (7-10 lat)

19:00-20:00 (11-15 lat)

 

STUDIO WOKALNE

Instruktor: Izabela Rybnik

wtorek

15:30-16:30 (6-9 lat)

16:30-17:30 (9-12 lat / I grupa)

 

czwartek

15:30-16:30 (9-12 lat / II grupa)

16:30-17:30 (13-16 lat)

17:30-18:30 (9-12 lat / III grupa)

18:30-20:00 (16+)

 

RYTMIKA NA WESOŁO

Instruktor: Izabela Rybnik

piątek

15:30-16:30 (3-6 lat / I grupa)

16:40-17:40 (3-6 lat / II grupa)

 

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH: GITARA KLASYCZNA

Instruktor: Jacek Dziedziczak

środa

15:00-21:00 (dzieci i młodzież)

 

KLUB MALUCHA

Instruktor: Agnieszka Szafrańska, Aleksandra Chwalisz

wtorek

10:00-12:00 (3,5-5 lat)

 

środa

10:00-12:00 (3,5-5 lat)

 

KLUB SENIORA

Instruktor: Agnieszka Szafrańska, Aleksandra Chwalisz

poniedziałek

19:00-20:30

 

L-KONSTRUKTOR

Instruktor: Karol Kwiatkowski

czwartek

16:30-18:30 (4-10 lat)

piątek

16:30-18:30 (4-10 lat)

 

MODELARSTWO

Instruktor: Karol Kwiatkowski

piątek

19:00-20:30 (7-101 lat)

 

 

PRACOWNIA ORANGE

Instruktor: Katarzyna Nowicka

wtorek

18:30-20:30 (14+)

 

środa

17:00-19:00 (12-15 lat)

 

KLUB GIER FANTASTYCZNYCH

Instruktor: Karol Kwiatkowski

sobota

15:00-20:00 (10+)

 

KLUB GIER KOMPUTEROWYCH

Instruktor: Katarzyna Nowicka

czwartek

14:00-16:00 (10+)

Repertuar Kina "Nad Wartą"

Miejski Dom Kultury

ul. Słowackiego 5, 62-600 Koło

tel. 63 2720106

e-mail: kultura@kolo.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.kolo.pl