GÓRALSKA KAPELA KARPATI - koncert

Kiedy: 2018-05-03
Godzina: 18:00:00
Miejsce: MDK w Kole
Cena: 25 zł, 13 zł


GÓRALSKA  KAPELA  KARPATI

Trio znakomitych muzyków, którzy swoj± gr± poruszaj± serca. W obecnym składzie koncertuj± od 2016 r., a w ich grze słychać ducha Karpat, Bałkanów, Rosji, Ukrainy i przede wszystkim Polski. Ich wizytówk± s± oryginalne aranżacje – ¶piew na trzy głosy, brawurowe sola i wielka energia płyn±ca z instrumentów.


Dodatkowe informcje:
JOANNA GRUSZKA
Altowiolistka, skrzypaczka i kontrabasistka. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Pasjonatka muzyki ludowej Karpat, członkini dwóch folkowych zespołów: Mitlos oraz Buraky. Laureatka wielu folkowych konkursów z czołowymi folkowymi zespołami. Współpracuje z wrocławskim Teatrem Lalek.
JÓZEF GRUSZKA
Rodowity Góral wychowany w¶ród muzyków ludowych. Multiinstrumentalista – sam opanował sztukę gry m.in. na altówce węgierskiej, kontrabasie, gitarze akustycznej i basowej. Posiada również ciepły głos, którym czaruje tłumy. Będ±c członkiem wielu zespołów folkowych koncertował w kraju i za granic±.
MATEUSZ DONIEC
Muzyk z pasji i zawodu. Akordeonista, pianista i tubista. Koncertował w wielu krajach ¶wiata – w Indonezji i Singapurze (na zaproszenie Ambasady RP), w Holandii, Niemczech, we Francji, Włoszech i na Węgrzech. Współpracuje z wieloma uznanymi muzykami i nie zamyka się na żadne muzyczne style. Uczestnik i laureat ogólnopolskich festiwali i konkursów, na czele z Przystankiem Woodstock.Repertuar Kina "Nad Wart±"

Miejski Dom Kultury

ul. Słowackiego 5, 62-600 Koło

tel. 63 2720106

e-mail: kultura@kolo.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.kolo.pl