PAWEŁ MOSIOŁEK wystąpi podczas koncertu "Umieć żyć..."

Kiedy: 2018-10-13
Godzina: 17:00:00
Miejsce: MDK w Kole
Cena: Wstęp wolny

Paweł Mosiołek – muzyk, wokalista, autor tekstów oraz muzyki, ale i terapeuta dla osób ze schizofrenią oraz niepełnosprawnych intelektualnie. Od kilku lat przekazuje słuchaczom melodie płynące prosto z serca. Dla niego w sztuce nie istnieje takie słowo jak granica. Udowadnia to współpracując z muzykami reprezentującymi różne dziedziny    i style. Ma na swoim koncie mini-album “Nie dla czasu”.

Główną i charakterystyczną cechą Artysty jest pomaganie innym, często młodym                   i uzdolnionym ludziom, którzy być może przez różne sytuacje losowe nie mieli równego startu z rówieśnikami. Z zawodu jest terapeutą. Wybrał taki a nie inny zawód, ponieważ pomoc ludziom wynika z jego natury. Poprzez swoją twórczość pragnie przekazać słuchaczom jak największą dawkę emocji.

Doceniany przez szkoły. Zostaje zapraszany na spotkania młodzieżą, gdzie nie tylko śpiewa, ale także dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym i rozmawia z nimi, próbując uświadamiać młodym ludziom, że warto poświęcić się swojej pasji i spełniać marzenia.

Podczas "wędrówki artystycznej" występował m.in. na RMF Maxxx Festiwal Opole, gdzie zdobył drugie miejsce w Polsce. Muzyczne Kaziki organizowane przez Magazyn Echo Dnia i pierwsze miejsce w dwóch kategoriach, jako wokalista oraz przebój z autorskim utworem „Skrzydła nadziei”. Zdobył nagrodę Prezydenta Miasta Radomia. W programie „Szansa na sukces” w TVP2, śpiewając utwór zespołu "Pectus", otrzymał wyróżnienie. Był również gościem takich programów jak „Dzień dobry TVN”, czy „Pytanie na śniadanie” emitowanego w TVP2, a także zrealizowano o nim reportaż, który był wyemitowany w TVP1.

Wystąpił także na Eska Summer City, jak również na innych prestiżowych imprezach. Ostatnio wystąpił w programie O! Polskie Przeboje w TVP, gdzie jako debiutant pretendował do 54 KFPP w Opolu. Pod koniec maja 2018 był gościem Muzycznej Jedynki w Jedynce Polskiego Radia, do programu zaprosiła go Maria Szabłowska.

Jego autorski utwór "Nie dla czasu” jest emitowany w niektórych stacjach radiowych, telewizyjnych oraz w internecie.

Obecnie koncentruje się na dalszej realizacji autorskiego materiału oraz na koncertach.Repertuar Kina "Nad Wartą"

Miejski Dom Kultury

ul. Słowackiego 5, 62-600 Koło

tel. 63 2720106

e-mail: kultura@kolo.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.kolo.pl