Koncert MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

Kiedy: 2018-12-09
Godzina: 18:00:00
Miejsce: MDK w Kole
Cena: ECONOMY: 49 zł, *BUSSINES: 99 zł

Kasa tel. 517239599

A niech gadają…” czyli Michał Wiśniewski Akustycznie


„A niech gadają..” czyli Michał Wiśniewski Akustycznie, już 9 grudnia 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Kole! Warto wspomnieć, że właśnie koncertem w Kole artysta zainauguruje swoją akustyczną trasę koncertową.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to...” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a także wiele innych, w wersjach akustycznych, na żywo.! W ten grudniowy wieczór zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie było! 

"A Niech Gadają" to osobisty komentarz Wiśniewskiego do długiej drogi,  przebytej w życiu zawodowym jak i prywatnym. Ten koncert z pewnością zostanie na długo w pamięci każdemu, kto postanowi ten wieczór spędzić z Michałem Wiśniewskim!

WAŻNE!Organizator koncertu nie odwołuje imprez nawet przy słabej frekwencji. Gwarancja odbycia się imprezy wynosi 100%.

Bilety do nabycia w kasie MDK:

ECONOMY: 49 zł
*BUSSINES: 99 zł

*Bilety BUSINESS to bilety MEET & GREET (Spotkaj i Pozdrów) upoważniają do wspólnego zdjęcia po koncercie i pamiątkowa pocztówka z autografem artysty. Zdjęcia wykonywane są profesjonalnym aparatem, a zdjęcia można po 24h ściągnąć z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

 Repertuar Kina "Nad Wartą"

Miejski Dom Kultury

ul. Słowackiego 5, 62-600 Koło

tel. 63 2720106

e-mail: kultura@kolo.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.kolo.pl