ZACHWYTY - koncert

Kiedy: 2019-03-30
Godzina: 19:00:00
Miejsce: MDK w Kole
Cena: Wstęp wolny

Kiedy:  30-03-2019
Godzina: 16:30 i 19:00
Miejsce: MDK w Kole
Cena: wstęp wolny

ZACHWYTY to nowe, wyjątkowe wydarzenie artystyczne na mapie Koła.

W roku 2019 ZACHWYTY inicjują cykl koncertów muzycznych opartych na wybitnej twórczości polskich autorów tekstów i kompozytorów. Chcemy wspólnie z Wami tą twórczością się zachwycać. Wierzymy, że w czasach, w których rynek muzyczny i media przepełnione są nierzadko miałkością i bezbarwnością, istnieje ogrom muzyki wartościowej i godnej wysłuchania.

W tym roku na deskach Miejskiego Domu Kultury w Kole zaprezentowane zostaną piosenki z fenomenalnymi tekstami Agnieszki Osieckiej. Dlatego z pełną odpowiedzialnością uważamy, że będzie to koncert z ambicjami.

W wydarzeniu wezmą udział młodzi artyści. Będą wśród nich dzieci stawiający pierwsze kroki na scenie, ale też ci, którzy posiadają już znaczy dorobek artystyczny. Chcemy pokazać, że choć genialna twórczość Osieckiej bywa niełatwa w odbiorze, to sięgać po nią mogą również najmłodsi. Nie chcemy jednak zdradzać szczegółów. Według nas, warto po prostu na ten koncert przyjść.

Inicjując ZACHWYTY odpowiadamy na zainteresowanie mieszkańców Koła i okolic wydarzeniami kulturalnymi, w tym koncertami muzycznymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz ceniąc zaangażowanie i udział w naszych wcześniejszych muzycznych realizacjach, pragniemy zapoczątkować wydarzenie, które na stałe wpisze się w kolski kalendarz kulturalny.

Pragniemy podkreślić, że koncert zostanie zagrany dwukrotnie, a wstęp na niego jest całkowicie bezpłatny. Wydarzenie w swoim charakterze przeznaczone jest dla każdej grupy wiekowej, więc mogą w nim wziąć udział całe rodziny, włączając dzieci. I na to z całego serca liczymy. 

Zapraszamy na ZACHWYTY już 30 marca 2019 roku. Bądźcie z nami!


Więcej na stronie wydarzenia: www.zachwyty.pl

Organizator: Stowarzyszenie Kolska Trójka
Partnerzy: Miejski Dom Kultury w Kole, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole



Repertuar Kina "Nad Wartą"

Miejski Dom Kultury

ul. Słowackiego 5, 62-600 Koło

tel. 63 2720106

e-mail: kultura@kolo.pl

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.kolo.pl